Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Site sayılarının artmasıyla birlikte SEO kavramı giderek anlamını daha da derinleştiriyor. Web sitesi kurarak sesini hedef kitlesine daha fazla duyurmak isteyen firma, şirket veya şahıslar SEO konusunda destek almaları zorunludur.

SEO, tek başına bir kişinin tam olarak bilemeyeceği kadar karmaşık bir kavramdır. Firmamız, yıllardır elde ettiği çalışmalar neticesinde ve bünyesinde bulundurduğu SEO uzmanları ile müşterilerine profesyonel olarak çözümler üretir.

Ne Yapıyoruz?

Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının neyi sevdiğini çok iyi biliyoruz. Onlar tarafından algılanması kolay, sitenizi uçuşa geçirecek olan SEO kriterlerini uyguluyoruz. Başlıca  yaptığımız işler arasında şunlar vardır.

  • Site İçi Optimizasyon Çalışmaları

Bir ziyaretçi tarafından sitenizin nasıl gözükmesi gerektiğine karar vererek sitenizin yerleşimini ve görüntüsünü en kaliteli şekilde hazırlıyoruz. Site hızı, içerik kalitesi gibi konularda titiz bir şekilde çalışıyoruz.

  • Site Dışı Optimizasyon Çalışmaları

Site dışı optimizasyon çalışmalar olarak backlink alımı, tanıtım yapma, sosyal medya hesaplarının oluşturulması ve etkin bir şekilde yönetimi gibi konularda bir site için olması gereken tüm çalışmaları yapıyoruz.

  • Reklam Çalışmaları

Özellikle yeni açılan sitelerde hızlı bir yükseliş gerçekleştirmek için bir kısım reklam çalışmaları yapıyoruz. Böylece kısa zamanda tanınan ve bilinen bir marka haline geliyorsunuz. Marka değeriniz, şirket prestijinizi artırıyoruz.

  • İçerik Planlama

Web sitesinin sürekli olarak yükseliş gösterebilmesi için kaliteli, güncel ve özgün içerikler üretiyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı kaliteli görselleri olan içeriklerle düzenli olarak zenginleştiriyoruz. Böylece geçici değil, kalıcı bir konum hedefliyoruz.

Bunların dışında sitenize ve şirketinize yapacağımız detaylı analizler neticesinde elde ettiğimiz verileri inceliyoruz. Her türlü analiz kriterinden maksimum verim almanız adına özverili bir şekilde gereken çalışmaları yapıyoruz.

Deniz Şirketler Grubu Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri olarak profesyonel ve konusunda uzman olan çalışanlarımız ile birlikte sitenizi kısa zamanda istediğiniz konuma getirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Firma düzeyinde kurumsal firma, şahıs şirketi olarak da bizden sürekli iş talebinde bulunabilirsiniz.